Viacúčelový gril Activa s údiarňou 4 v 1 „Lokomotiva“

Kód: 11235
Neohodnotené
Značka: Activa
€115,30
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Veľmi praktický viacúčelový záhradný gril od ACTIVA, vyniká zaujímavým dizajnom a možnosťou voľby rôznych štýlov grilovania. Na grile môžete grilovať nielen klasicky priamo, ale gril umožňuje aj veľmi zdravé nepriame grilovanie, pomalé grilovanie v štýle American barbecue a dokonca aj údenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľmi praktický viacúčelový záhradný gril od ACTIVA, vyniká zaujímavým dizajnom a možnosťou voľby rôznych štýlov grilovania. Na grile môžete grilovať nielen klasicky priamo, ale gril umožňuje aj veľmi zdravé nepriame grilovanie, pomalé grilovanie v štýle American barbecue a dokonca aj údenie. Všetko záleží na tom, ako skombinujete možnosti dvoch ohnísk a dvoch grilovacích priestorov (väčšia s deleným roštom).

U pomalších typov grilovania a pri údení je dôležitá kontrola teploty, preto je veko grilu vybavené vstavaným teplomerom. Ďalej je gril vybavený veľkými madlami, veľkou odkladacou policou pred hlavným grilovacím valcom a komínom s klapkou regulácie prietoku vzduchu. Ďalšia klapka pre prívod vzduchu je na boku malého ohniska.

Pre ľahkú manipuláciu má gril dve transportné kolesá. Grill je ošetrený kvalitným ohňovzdorným lakom a rošty sú ošetrené tvrdou vrstvou smaltu. V grile tak môžete kúriť nielen dreveným uhlím alebo briketami, ale aj normálnym drevom. Kvality grilu Activa, jeho bezpečnosť a spracovanie potvrdil prestížny nemecký skúšobný inštitút certifikáciou GS.

Dodatočné parametre

Kategória: Grily na drevené uhlie
Záruka: 2 roky
Materiál: Ocelový plech
Výška: 126,5 cm
Šírka: 155 cm
Hĺbka: 77 cm
Veľkosť roštu: 2x 38,5 x 34,5 cm
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: