Riwall PRO RRM 800 - Robotická aku kosačka 600 m2

Kód: AM18B2001055B
Neohodnotené
Značka: Riwall
€482,30
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Robotická aku kosačka Riwall PRE RRM 800 predstavuje bezkonkurenčný pomer medzi kvalitou, výkonom a cenou. Balenie obsahuje všetko potrebné pre inštaláciu kosačky. Moderné sekací algoritmus - tráva nie je zaťažovaná z jednej strany, ale je zakaždým kosená z iného uhla. Výsledkom je veľmi čisto posekaný trávnik. Skvelá manévrovateľnosť vďaka pohonu predných kolies. Geniálne jednoduchá obsluha. Po nainštalovaní nabíjacej stanice a obvodového drôtu si iba navolíte na displeji bezpečnostný kód, miestny čas, čas vyjdenia stroja, vyberiete hrubú rozlohu trávnika (300 m2, 500 m2 alebo 600 m2) a stlačíte štart. Nič viac. Všetko ostatné nechajte na svojej kosačke.

 

Pokiaľ chcete mať všetko pod kontrolou Vy, jednoduchým stlačením tlačidla poviete kosačke, nech sa vráti do stanice alebo naopak, nech začne sekať. Jednoduchšie to už byť nemôže. Obsluhu zvládne úplne každý. Nikdy nerušíte svojich susedov. Kosačky s tradičnými uhlíkovými motormi sú pomerne hlučné. U robotických kosačiek Riwall pohon kolies aj nožov obstarávajú najmodernejšie motory s bezuhlíkovou technológiou PowerMax. Motor je tak nielen veľmi tichý (kosačka má hladinu hluku len 58 dB), ale má aj vyššiu účinnosť a je prakticky bezúdržbový.

 

Funkcia automatického dobíjania. Kosačka sama pozná, kedy má zájsť do nabíjacej stanice. Stanica je vybavená antikolíznym systémom, ktorý bráni zablokovaniu stroja v stanici. Dažďový senzor. Kosačka sama pozná, že prší a automaticky zájde do nabíjacej stanice, kde počká, až trávnik vyschne a opäť sama vyjde. Minimálna vzdialenosť medzi dvoma vodiacimi drôtmi iba 100 cm. Pri náraze na prekážku absorbuje odpružený plášť stroja väčšinu nárazu a inteligentný softvér rýchlo sám nájde cestu k objatí prekážky.

Manuálny stop systém. V prípade potreby je možné okamžite zastaviť kosačku stlačením veľkého červeného tlačidla na vrchu stroja. Proti nechcenej manipulácii je kosačka vybavená bezpečnostným kódom.

Vysoká miera bezpečnosti. Pri naklopení alebo prevrátení kosačky sa stroj automaticky vypne.

Jednoduché nastavenie výšky strihu. Pod odklopným vekom na vrchu sa nachádza veľký kruhový ovládač výškového nastavenia, ktoré si môžete zvoliť v širokom rozsahu 20 mm až 60 mm.

Vysoká stúpavosť stroja až 20 °. Stroj je jednak vybavený veľmi silným motorom i akumulátorom, ktorý vysoko presahuje parametre obvyklé v tejto cenovej triede a rovnako je osadený pojazdovými kolesami so špeciálnym vzorom. To všetko mu umožní bez problémov šplhať aj po veľmi členitých pozemkoch.

 

Batéria je zložená zo značkových článkov Samsung a je osadená poslednou generáciou elektroniky, ktorá stráži precízne dobíjanie každého článku a zabraňuje možnosti prehriatiu batérie. Batéria tak je dimenzovaná na dlhoročnú bezproblémovú prevádzku.

Led indikácia stavu batérie.

Vodotesnosť triedy IP56. Kosačka je dokonale vodotesná, takže nabíjacia stanica nemusí byť pod žiadnou strieškou. Obojstranne brúsené nože. Vďaka nim môžete jeden nôž otočiť dokonca štyrikrát. To znamená 4x väčšiu výdrž na jednu sadu nožov. A súčasťou balenia sú ďalšie 3 sady nožov zadarmo.

Systém mulčovania. Kosačka v pravidelných intervaloch kosí končeky trávy, ktoré slúžia ako kvalitné bio hnojivo pre zvyšok trávnika. A vám odpadajú starosti, kam s pokosenou trávou. Veľmi priaznivé ceny originálneho príslušenstva. S robotickú kosačkou Riwall si konečne užijete svoju záhradu naplno bez starostí a práce.

 

Obsah balenia: Kosačka Riwall RRM 800 s akumulátorom, nabíjacia stanica, nabíjačka s extra dlhým káblom, prípravky a skrutky na ukotvenie nabíjacej stanice, 2x pravítko pre ľahké vymeranie položenia obvodového drôtu, obvodový drôt 200 m 200 plastových skôb k upevneniu obvodového drôtu, 3 sady náhradných nožov vrátane upevňovacích skrutiek, prehľadný inštalačný manuál

 

 

Technické parametre:

 

Doporučená plocha kosenia (m2): do 600
Typ akumulátora: 28 V / 2 Ah, lítium-iónový
Záber (cm): 18
Typ prevodovky: kovová
Typ motora: PowerMax, bezuhlíkový, extra tichý
Výška kosenia (mm): 20 - 60
Výdrž na jedno nabitie: cca 90 min
Doba nabíjania (min): 30
Systém kosenia: 3 otočné nože
Otáčky (ot / min): 2900
Kapacita kosenia (m2 / h): 90
Max. stúpavosť (°): 20
Hladina hluku (db): 58
Senzor náklonu a prevráteniu: Áno

Dodatočné parametre

Kategória: Kosačky
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: