Riwall PRO RPM 5340 Pro - Multifunkčná trávna kosačka 4v1 s benzínovým motorom a pojazdom

Kód: PM12B1901034B
Neohodnotené
Značka: Riwall
€345,10
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Multifunkčná trávna kosačka Riwall PRE RPM 5340 Pro s najmodernejšou konštrukciou vytvorenou poprednými nemeckými inžiniermi, špecialistami na záhradnú techniku ​​s veľmi silným a tichým motorom so systémom OHV, ľahkým štartovaním a automatickým sytičom. Pýši sa nízkou spotrebou a dostatočným výkonom i vo vyššej tráve. "Auto Choke system" - pred štartom nie je potrebné žiadne pumpovanie benzínu, len prídete a naštartujete. Špičková francúzska prevodovka GT Transmission dimenzovaná pre dlhé roky bezstarostnej prevádzky. Nové hlboké šasi konštruované s využitím najmodernejších počítačových simulácií, špeciálne navrhnuté na perfektný zber trávy aj lístia excentrický tvar šasi umožňuje zbierať trávu aj veľmi blízko obrubníkov, múrikov a pod.

 

Zospodu kosačky umiestnený hrebeň trávu pred nožom narovnáva, vďaka čomu je strih oveľa rovnejší a precíznejší. Zadná zásterka vás potom nielen chráni pred odletujúcimi kamienkami, ale aj porovná trávu za kosačkou do jedného smeru. V prípade potreby možno v priebehu pár sekúnd kosačku vďaka štandardne dodávanému príslušenstvu premeniť na mulčovací stroj alebo kosačku s bočným či zadným vyhadzovaním. Predné aj zadné kolesá s veľkým priemerom zaisťujú pohodlnú jazdu aj na nerovnom povrchu a prispievajú k ľahkej manévrovateľnosti stroja. Kryty kolies sú navrhnuté tak, aby nielen dobre vyzerali, ale dali sa aj ľahko čistiť. Špeciálna vzorka kolies má výborné záberové vlastnosti, takže možno s istotou kosiť aj na vlhkej tráve alebo vo svahu. Mohutný hliníkový držiak riadidiel nielenže skvele vyzerá, ale aj tlmí vibrácie prenášané do riadidiel. Má integrovaný systém nastavenia výšky riadidiel do troch polôh a sú z neho vyrobené aj nezničiteľné ozuby výškového nastavenia kosenia s vyznačenými číslicami 1 až 7 pre ľahké zapamätanie.

 

Objemný kôš s indikátorom plnosti je celoplastový, takže sa ľahko umýva a udržiava. Vďaka jednoduchému zámku sa ľahko nasadzuje na kosačku a vďaka hornému a zadnému pevnému držadlu sa s ním pohodlne vyprázdňuje aj úplne naplnený kôš. Konštrukcia koša usmerňuje prúd vystupujúceho prúdu vzduchu do strán a nie dozadu, čo je veľmi príjemné pre osoby trpiace alergiami na trávy. Pre ľahký transport a skladovanie sú riadidlá rýchlo sklopné a predok kosačky je opatrený veľkým pohodlným držadlom. Šasi kosačky je navrchu opatrené tryskou, vďaka ktorej stačí pripojiť rýchlospojkou bežnú hadicu s vodou, nechať kosačku chvíľu bežať a vnútro šasi je čiste.

 

 

Technické parametre:

 

Typ motora: T8 OHV, 4 takt
Objem motora (ccm): 173
Výkon motora - maximálny (kW / HP): 3/4
Záber (cm): 53
Objem koša (l): 65
Nastavenie výšky kosenia: central, 7 pozícií, 25-75 mm
Podvozok: oceľ, extra vysoký
Priemer kolies (mm): 200/280
Guličkové ložiská: Áno
Plne zložiteľné ergon. riadidlá: Áno
Mulčovanie: Áno
Indikátor plného koša: Áno
Bočné vyhadzovanie: Áno
Bočný deflektor: Áno
Objem palivovej nádrže (l): 0.8
Objem olejovej náplne (l): 0.6

Dodatočné parametre

Kategória: Kosačky
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: