Riwall PRO RPM 4835 E Pro - Multifunkčná trávna kosačka 4v1 s benzínovým motorom a pojazdom

Kód: PM12B1901048B
Neohodnotené
Značka: Riwall
€403,90
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Riwall PRE RPM 4835 E Pro - Multifunkčná trávna kosačka 4v1 s duálnym štartovaním - najvyspelejší systém štartovania trávnych kosačiek (Elektroštart + ručný štart). Jediné, čo je potrebné pred naštartovaním urobiť je stlačiť tlačidlo - ako pri aute. Silná lítiová batéria sa postará o hladké naštartovanie stroja. Odpadá tak akákoľvek manipulácia so štartovacou šnúrou; zdrojom energie je najmodernejšia lítiová batéria osadená vyspelou elektronikou. Lítiové články netrpia samovybíjaním a majú veľmi dlhú životnosť. Lítiová technológia vám vždy zaistí pohodlný štart vašej kosačky.

Batéria sa dá nabíjať priamo v kosačke, alebo sa dá z krytu ľahko vybrať a nabíjať doma. Možnosť vybratia batérie je dôležitá aj pre potreby skladovania cez zimu. O stave nabitia batérie ste informovaní pomocou LED diód, viditeľne umiestnených priamo na baterii.Výhodou je aj vysoká spoľahlivosť celého systému a maximálny komfort, ktorý poskytuje užívateľovi. V prípade potreby je k dispozícii aj možnosť štartovania pomocou klasickej štartovacej šnúry.

 

Výhody kosačky: najmodernejšia konštrukcia kosačky vytvorená poprednými nemeckými inžiniermi, špecialistami na záhradnú techniku, silný a tichý motor so systémom OHV, s elektroštartom a automatickým sytičom, nízka spotreba, dostatok výkonu aj vo vyššej tráve, špičková francúzska prevodovka GT Transmission dimenzovaná pre dlhé roky bezstarostnej prevádzky, nové hlboké šasi konštruované s využitím najmodernejších počítačových simulácií, špeciálne navrhnuté na perfektný zber trávy aj lístia zospodu kosačky - hrebeň trávu pred nožom narovnáva, vďaka čomu je strih oveľa rovnejší a precíznejší. Zadná zásterka vás potom nielen chráni pred odletujúcimi kamienkami, ale aj porovnáva trávu za kosačkou do jedného smeru. V prípade potreby možno v priebehu pár sekúnd kosačku vďaka štandardne dodávanému príslušenstvu premeniť na mulčovací stroj alebo kosačku s bočným či zadným vyhadzovaním. Predné aj zadné kolesá s veľkým priemerom zaisťujú pohodlnú jazdu aj na nerovnom povrchu a prispievajú k ľahkej manévrovateľnosti stroja. Kryty kolies sú navrhnuté tak, aby nielen dobre vyzerali, ale dali sa aj ľahko čistiť. Špeciálna vzorka kolies má výborné záberové vlastnosti, takže možno s istotou kosiť aj na vlhkej tráve alebo vo svahu.

 

Mohutný držiak riadidiel z hliníku nielenže skvele vyzerá, ale aj tlmí vibrácie prenášané do riadidiel, má integrovaný systém nastavenia výšky riadidiel do troch polôh a sú z neho vyrobené aj nezničiteľné ozuby výškového nastavenia kosenia s vyznačenými číslicami 1 až 7 pre ľahké zapamätanie. Objemný kôš s indikátorom plnosti je celoplastový, takže sa ľahko umýva a udržiava. Vďaka jednoduchému zámku sa ľahko nasadzuje na kosačku a vďaka hornému a zadnému pevnému držadlu sa s ním pohodlne vyprázdňuje aj úplne naplnený kôš. Konštrukcia koša usmerňuje prúd vystupujúceho prúdu vzduchu do strán a nie dozadu, čo je veľmi príjemné pre osoby trpiace alergiami na trávy. Pre ľahký transport a skladovanie sú riadidlá rýchlo sklopné a predok kosačky je opatrený veľkým pohodlným držadlom. Šasi kosačky je navrchu opatrené tryskou, vďaka ktorej stačí pripojiť rýchlospojkou bežnú hadicu s vodou, nechať kosačku chvíľu bežať a vnútro šasi je čisté.

 

 

Technické parametre:

 

Typ motora: T6, OHV, 4-takt
Elektroštart: Áno
Objem motora (ccm): 146
Výkon motora - maximálny (kW / HP): 2,6 / 3,5
Záber (cm): 48
Objem koša (l): 65
Nastavenie výšky kosenia: central, 7 pozícií, 25-75 mm
Podvozok: oceľ, extra vysoký
Priemer kolies (mm): 200/280
Guličkové ložiská: Áno, dvojité
Plne zložiteľné ergon. riadidlá: Áno
Mulčovanie: Áno
Indikátor plného koša: Áno
Bočné vyhadzovanie: Áno
Bočný deflektor: Áno
Objem palivovej nádrže (l): 0.8
Objem olejovej náplne (l): 0.6

Dodatočné parametre

Kategória: Kosačky
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: