Riwall PRO RALM 3740i - akumulátorová trávna kosačka 40 V

Kód: AM18B1701037B
Neohodnotené
Značka: Riwall
€204,80
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Akumulátorová trávna kosačka Riwall PRE RALM 3740 disponuje moderným výkonným a bezúdržbovým motorom PowerMax, ktorý poskytuje najpohodlnejšiu cestu údržby vašej záhrady - vysoký výkon, ľahké štartovanie, tichý chod, žiadne emisie ani otravný kábel, žiadny spotrebný materiál (olej, benzín, sviečky, filtre apod .).

 

Šasi a vyhadzovací tunel boli optimalizované pre výborný zber trávy. Komfortné centrálne nastavenie výšky. Ergonomická protišmyková rukoväť s indikáciou stavu batérie v zornom poli. Ľahké sklopenie riadidiel pre úsporu miesta pri skladovaní alebo prevoze. Objemný celoplastový kôš s indikáciou naplnenia. Držadlo pre pohodlné prenášanie. Šasi z odolného polyméru. Bezpečnostný kľúčik proti nechcenému spusteniu stroja. Možné kombinovať s akoukoľvek batériou a nabíjačkou Riwall - 2 roky plná záruka na batériu - v prípade problému bude automaticky vymenená za novú. Stroj bezpečne prešiel všetkými skúškami nemeckej prestížnej skúšobnej organizácie TÜV. Batérie a nabíjačka nie sú súčasťou dodávky.

 

PowerMax technology: Najnovšia bezuhlíková technológia motorov prináša silu, ktorá bola predtým vyhradená len benzínovým stojom. Oproti nim ale prináša rad výhod - ľahké štartovanie, žiadna údržba, žiadne náklady na spotrebný materiál (benzín, olej, filtre sviečky, a pod.), Tichý chod a nulové emisie.

Princíp: stator je umiestnený na vonkajšej strane motora a rotor opatrený permanentnými magnetmi sa otáča vnútri. Vďaka tomu nie sú cievky toľko namáhané, odpadá brzdný efekt uhlíkov a rovnako tak nadmerná produkcia tepla, ionizujúcich iskier aj nebezpečenstvo zlyhania konštrukcie. Naviac je výrazne ľahšie cievky motora chladiť, ich umiestnenie umožňuje celý motor zapúzdriť, teplo odvádzať z jeho povrchu a vyhnúť sa zanášaniu celej zostavy vrátane ložísk. Celá konštrukcia je jednoduchšia a ľahšia ako klasický uhlíkový elektromotor.

Elektronická kontrola: sila, ktorá otáča hriadeľom je kontrolovaná elektronicky. Vďaka tomu motor odoberá iba toľko energie, koľko pri danom zaťažení potrebuje a navyše udržiava konštantný krútiaci moment. Máte tak rovnako sily pri malých i vysokých otáčkach a výdrž batérie sa výrazne predlžuje.

Vyššia účinnosť motora: vyššie otáčky motora PowerMax, menej pohyblivých súčastí, absencia trenia spôsobená uhlíkmi a výrazne nižšie zahrievanie majú za následok navýšenie výkonu oproti klasickým elektromotorom o 30 až 55%. Máte tak silu, na ktorú ste boli zvyknutí len pri najsilnejších elektrických alebo benzínových strojoch.

Viac komfortu: vďaka novej technológii bez uhlíkov sú motory PowerMax tichšie než klasické elektromotory a majú až o 70% menej škodlivých vibrácií. Práca sa tak stáva veľmi pohodlná a príjemná.

Dlhšia životnosť: motory PowerMax sú prakticky bezúdržbové a vďaka modernej bezuhlíkové koncepcii a možnostiam zapúzdrenia sú veľmi odolné ako proti rázom, ktoré pri práci so záhradnou technikou bežne nastávajú, tak proti vniknutiu prachu a pod. Ich životnosť je tak takmer dvojnásobná v porovnaní s klasickými uhlíkovými motormi .

 

Technické parametre:

 • Záber (cm): 37
 • Typ akumulátora: lítium-iónový 40 V
 • Objem koša (l): 40
 • Priemer kolies (mm): 150/180
 • Typ motora: aku 40 V, bezuhlíkový, PowerMax
 • Nastavenie výšky kosenia: central, 5 pozícií
 • Výška kosenia (mm): 25-75
 • Výdrž na jedno nabitie: 25/50/70 min (podľa batérie)
 • Pojazd: Nie
 • Podvozok: PP
 • Plne zložiteľná ergon. riadidlá: Áno

Dodatočné parametre

Kategória: Kosačky
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: