Záhradná domáca údiareň - ACTIVA

Kód: 11280
Neohodnotené
Značka: Activa
€176
Vyprodáno
Položka bola vypredaná…

Skvelá údiareň pre všetkých milovníkov údených klobás, mäsa alebo rýb. Domáca údiareň je vyrobená z vysoko akostného oceľového plechu ošetrená žiaruvzdorným lakom, vďaka čomu je odolná proti nepriaznivým poveternostným podmienkam.

Detailné informácie

Podrobný popis

Skvelá údiareň pre všetkých milovníkov údených klobás, mäsa alebo rýb. Domáca údiareň je vyrobená z vysoko akostného oceľového plechu ošetrená žiaruvzdorným lakom, vďaka čomu je odolná proti nepriaznivým poveternostným podmienkam. Záhradná údiareň je vybavená 3 roštami a dvomi smaltovanými ohniskami vrátane teplomeru na kontrolu teploty v priebehu údenia. Držiaky na háčiky sú ideálne na údenie rýb.
Údiareň je vybavená aj reguláciou prívodu vzduchu a bočnými madlami pre ľahkú manipuláciu.

 

Domáca údiareň umožňuje tieto druhy údenia:

- Tzv. teplé údenie, ktoré prebieha pri teplotách 50 ° C až 90 ° C - je to krátkodobé údenie pre vysokú teplotu dymu. Údenie pri vysokej teplote je vhodné pre získanie požadovanej farby a chuti údenín v krátkom čase. Pokrmy získajú charakteristickú arómu údeného mäsa, ale mali by byť skonzumované v krátkom čase.

- Údenie pri teplote dymu od 25 ° C do 50 ° C, tento spôsob údenia už zaberie viac času ako pri údení v horúcom dyme. Zaistí jedlu šťavnatosť a vláčnosť spoločne so špecifickou vôňou. Táto metóda nezaručuje u pokrmov dlhú trvanlivosť.

- Studené údenie do 25 ° C - doba údenia sa môže pohybovať od niekoľkých hodín až po niekoľko týždňov. Čím je doba údenie dlhšia, tým sa predlžuje aj trvanlivosť údených pokrmov. Tento proces by mal prebehnúť pri vonkajšej teplote cca. 5 ° C Táto metóda vám zaručí intenzívnu arómu a chuť údenín.

 

Ku každej udiarni - údenárskej piliny ZADARMO !!

 

Vlastnosti:

  • Domáca údiareň z oceľového plechu
  • 3 x rošt 36 x 31 cm
  • 2 smaltované ohniská
  • 2 držiaky na háčiky s kapacitou až 6 háčikov
  • zabudovaný teplomer
  • 3 regulovateľné prívody vzduchu

Dodatočné parametre

Kategória: Grily na drevené uhlie
Záruka: 2 roky
Výška: 101 cm
Šírka: 55 cm
Hĺbka: 48,5 cm
Rozmery roštu: 36x31 cm
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: