Profesionálne záhradné nožnice s teleskopickou hliníkovou rukoväťou UP6605T

Kód: UP6605T
Neohodnotené
Značka: Greenmill
€52 –16 %
Profesionálne záhradné nožnice s teleskopickou hliníkovou rukoväťou UP6605T
€52 –16 % €43,60
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Profesionálne záhradné nožnice UP6605T od renomovanej spoločnosti Greenmill sú vybavené rotačnou hlavou a účinným rezacím mechanizmom. Mechanizmus zariadenia je umiestnený vo vnútri nástroja, ktorý zabraňuje zamotaniu a zachyteniu vetví pri rezaní.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Profesionálne záhradné nožnice UP6605T od renomovanej spoločnosti Greenmill sú vybavené rotačnou hlavou a účinným rezacím mechanizmom. Mechanizmus zariadenia je umiestnený vo vnútri nástroja, ktorý zabraňuje zamotaniu a zachyteniu vetví pri rezaní. Čepeľ záhradných nožníc je vyrobená zo špeciálnej, vysoko kvalitnej kalenej ocele, či im zaručuje dlhšiu životnosť. Ich vysoko kvalitné ostrie strihá vetve až do priemeru 30mm.

Teleskopická rukoväť s veľkým rozsahom nastavenia od 1980 do 2770mm Vám umožní dosiahnuť i na tie najobtiažnejšie miesta. Je protišmyková a vyrobená z kvalitného hliníku. Kombinácia píly a záhradných nožníc v jednom zariadení veľmi zjednodušuje prácu na záhrade. Vďaka tomuto riešeniu sa dá bez použitia rebríku rezať aj ťažko prístupné vetve stromov.

 

 

Vlastnosti:

  • rotačná hlava
  • mechanizmus brániaci zamotaniu rezaných vetví do zariadenia
  • vysoko kvalitná kalená oceľ 
  • teleskopická, protišmyková, hliníková rukoväť 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: