Krbové kachle Nova Eco - 7,5 kW

Kód: PRONOEC
Neohodnotené
Značka: PRO-TERMO
€168,80 –7 %
kamna Nova Eco
€168,80 –7 % €156,50
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Elegantné kachle NOVA TRIO sú ideálnym riešením pre vykurovanie priestorov 30 - 50 m2. Súčasti kachlí sú vyrobené z oceľových plechov valcovaných za studena v kombinácii s pálenou tehlou, čo zaručuje ľahkú udržateľnosť a trvanlivosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elegantné kachle NOVA TRIO sú ideálnym riešením pre vykurovanie priestorov 30 - 50 m2. Súčasti kachlí sú vyrobené z oceľových plechov valcovaných za studena v kombinácii s pálenou tehlou, čo zaručuje ľahkú udržateľnosť a trvanlivosť. Veľké ohnisko so špeciálnym keramickým sklom, odolné voči teplotám až 850 ° C, zaisťuje efektívne vykurovanie a voľný pohľad na horiaci oheň.

Firma Pro-termo bola založená roku 2005, kedy sa zaoberali predovšetkým dovozom a distribúciou vykurovacích zariadení. O rok neskôr zahájili výrobu vlastných kachlí a dnes ich ponuka zahŕňa aj krby, kotle a príslušenstvo. V roku 2015 otvorili nový výrobný podnik a vďaka rastúcemu dopytu neustále modernizujú svoj rad produktov. Všetky výrobky spĺňajú normu CE a sú v súlade s najprísnejšími predpismi EÚ o bezpečnosti a energetickej účinnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Krbové kachle
Priemer komínového vývodu: 120 mm
Výkon: 5 - 8 kW
Rozmery: 42x45x78 cm
Priemer dymovodu: 120 mm
Výkon: 7,5 kW
Účinnosť: 78 %
Energetická účinnost: A
Váha: 55 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: